Photo Hub

Z nami Twoja marka dobrze wyjdzie na zdjęciu

Sesje wizerunkowe

Co otrzymasz? Konsultacje i wskazówki na temat wykorzystania fotografii w marketingu Plan sesji zdjęciowej, pomysł na motyw przewodni, moodboard Możliwość wynajęcia odpowiedniej powierzchni, aby jak najlepiej wyeksponować to na czym ci zależy Zdjęcia, które przedstawią to co chcesz w odpowiedni sposób Profesjonalny retusz i postprodukcję zdjęć Możliwość trzech serii poprawek Opcję dostosowania fotografii do odpowiednich kanałów dystrybucji (tylko daj nam znać wcześniej!)
Krok po kroku Preprodukcja Rozmawiamy o tym, jak mają wyglądać zdjęcia, Zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami i konfrontujemy je z naszymi pomysłami. Przygotowujemy wycenę sesji zdjęciowej. Ustalamy termin i lokalizację sesji. Dzień zdjęciowy Realizujemy fotografie według wcześniej ustalonego planu (przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu!). Retusz i postprodukcja Segregujemy i porządkujemy zdjęcia, wykonujemy profesjonalny retusz, dodajemy ewentualne elementy graficzne. Przesyłamy gotowe materiały. Możliwe dalsze działania
 • Podpowiemy, jak wykorzystać zdjęcia w social mediach (przygotujemy strategię i zajmiemy się obsługą).
 • Jeśli wcześniej dasz nam znać, możemy przeformatować zdjęcia do wykorzystania na różnych platformach.
 • Możemy z gotowych zdjęć stworzyć kolaże, animacje i inne formy audiowizualne – w myśl zasady, że treści marketingowe też powinno się recyklingować.
 • Dalsza współpraca i zmiana elementów fotograficznych/graficznych/audiowizualnych na twojej stronie internetowej i nie tylko. Oferujemy szerokie działania kreatywne na wielu różnych polach!

Sesje produktowe

Co otrzymasz? Konsultacje, jak odpowiednio przedstawić produkt/y Plan sesji zdjęciowej, pomysł na motyw przewodni lub moodboard Możliwość wynajęcia odpowiedniej powierzchni, aby jak najlepiej wyeksponować produkt/y Dopasowaną scenografię Zdjęcia, które przedstawią produkt/produkty w odpowiedni sposób Profesjonalny retusz i postprodukcję zdjęć Możliwość trzech serii poprawek Możliwość dostosowania fotografii pod wybrane platformy (poinformuj nas wcześniej, jeśli tego potrzebujesz!)
Krok po kroku Preprodukcja Rozmawiamy o tym, jak mają wyglądać zdjęcia. Wspólnie analizujemy, jak najlepiej pokazać zalety produktu. Przygotowujemy kosztorys, ustalamy termin i lokalizację sesji. Dzień zdjęciowy Realizujemy sesję według wcześniejszych ustaleń. Retusz i postprodukcja Kategoryzujemy zdjęcia, przeprowadzamy profesjonalny retusz, dodajemy ewentualne elementy graficzne. Następnie otrzymujesz gotowe fotografie. Retusz i postprodukcja Segregujemy i porządkujemy zdjęcia, wykonujemy profesjonalny retusz, dodajemy ewentualne elementy graficzne. Przesyłamy gotowe materiały. Możliwe dalsze działania
 • Podpowiemy, jak wykorzystać zdjęcia produktów w social mediach, żeby zwróciły uwagę, jak największej liczby potencjalnych klientów (przygotujemy strategię i zajmiemy się obsługą)
 • Jeśli wcześniej dasz nam znać, możemy przeformatować zdjęcia do wykorzystania na różnych platformach
 • Możemy z gotowych zdjęć stworzyć kolaże, animacje i inne formy audiowizualne.
 • …a może chcesz abyśmy wymienili zdjęcia w Twoim sklepie na te zrealizowane przez nas? Daj znać!

Porozmawiajmy o wspólnym projekcie

  Akceptuję Politykę prywatności Artistic Mess *
  * Pole obowiązkowe

  Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

  Videomarketing hub

  Graphic Hub

  Poznaj nasze projekty

  Webinary i szkolenia
  Nagranie i zmontowanie Kursu świadomego projektowania UX!
  Video
  Webinar Duda Cars
  Web design
  Debiutanci '23
  Branding
  Tributo
  Animacje
  Blue Media - Pay Smartney
  Video
  Stary browar

  Co o nas mówią?

  Duda-Cars

  W Duda-Cars stawiamy na nowoczesne formy komunikacji. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu live'ów za pomocą kanałów mediów społecznościowych, natomiast stream prezentacji kadry zarządzającej ze studio, za pomocą Teams, był dla nas nowością. Poszukiwaliśmy realizatora, który kompleksowo przeprowadzi nas przez proces: zadba o niezbędne zaplecze technologiczne, jakość obrazu i dźwięku, przygotuje animacje i umożliwi wyświetlenie dodatkowych materiałów z aplikacji, udostępni nagranie z całości 3-godzinnego spotkania. Zespół Artistic Mess spełnił nasze wysokie oczekiwania! Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy. Doceniamy profesjonalizm i doświadczenie wszystkich członków ekipy realizacyjnej, a także atmosferę, która nam towarzyszyła podczas nagrań. Z pewnością nie raz spotkamy się na planie ponownie

  Aleksandra Sulikowska-Bręk
  Manager ds. Komunikacji Duda-Cars
  Jakub Kanarek

  Decydując się na współpracę z Artistic Mess możecie liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę oraz głowy pełne ciekawych pomysłów. Wspólnie zrealizowaliśmy kilka filmów reklamowych dotyczących naszej firmy i na pewno sięgniemy po więcej w przyszłości.

  Nie potrzeba wielkiego briefu, aby uzyskać dobrze trafione koncepcje na cały klip oraz na pojedyncze ujęcia - w trakcie realizacji okazuje się szybko, że "o to właśnie chodziło, tylko nie wiedzieliśmy jak to opisać".

  Przy okazji filmów dostaliśmy też profesjonalne zdjęcia, które służą nam codziennie w ofertowaniu naszych produktów. Polecam!

  Jakub Kanarek
  dyrektor sprzedaży międzynarodowej w Strassmayr
  Błażej Bogdziewicz

  Stała współpraca związana z tworzeniem contentu wideo buduje wizerunek firmy dostępnej, przyjaznej klientowi. Buduje zaufanie.

  W tak skomplikowanej i niszowej usłudze/branży jak nasza (produktu inwestycyjne dla zamożnych), materiały wideo okazały się kluczowym aspektem dotarcia do nowych klientów. Z jednej strony pozwalają budować zaufanie do osób zarządzających środkami klientów w Caspar Asset Management (pokazują ich „ludzką twarz"), z drugiej natomiast tłumaczyć trudne zagadnienia dotyczące inwestowania w przystępny sposób.

  Z materiałów wideo korzystają zarówno użytkownicy internetowi jak i nasz dział sprzedaży podczas spotkań z klientami lub po ich zakończeniu - wykorzystują materiały wideo o charakterze edukacyjnym tak aby rozjaśnić zagadnienia związane z inwestowaniem.

  Błażej Bogdziewicz
  Caspar Asset Management
  Kryminatorium

  Szybka i profesjonalna robota. Nowa strona internetowa podcastu prezentuje się świetnie i działa bez zastrzeżeń. Polecam!

  Marcin Myszka
  Kryminatorium