Webinar Duda Cars

Wyzwanie
Zrealizowanie spotkania wewnętrznego, podsumowującego pierwsze półrocze 2023 roku.
Klient
Profeina
Czas
Lipiec 2023
Rozwiązanie
Naszym zadaniem było przygotowanie planu oraz zrealizowanie 3 godzinnego streamu. Wideo realizowaliśmy przy użyciu dwóch kamer, dodatkowymi źródłami obrazu były prezentacja z wynikami oraz aplikacja to przeprowadzenia quizów w czasie rzeczywistym Mentimeter. Wszystkie sygnały audio (3 mikrofony) oraz wideo trafiały do miksera, a następnie były transmitowane w aplikacji Microsoft Teams. W ten sposób zrealizowaliśmy 12 krótkich wystąpień. Na potrzeby tego streamu wykonaliśmy również animacje z podpisami poszczególnych prelegentów, które były wyświetlane w przerwach pomiędzy wystąpieniami - tak aby ani na moment nie zgubić uwagi naszych odbiorców.
Opinia klienta
"W Duda-Cars stawiamy na nowoczesne formy komunikacji. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu live'ów za pomocą kanałów mediów społecznościowych, natomiast stream prezentacji kadry zarządzającej ze studio, za pomocą Teams, był dla nas nowością. Poszukiwaliśmy realizatora, który kompleksowo przeprowadzi nas przez proces: zadba o niezbędne zaplecze technologiczne, jakość obrazu i dźwięku, przygotuje animacje i umożliwi wyświetlenie dodatkowych materiałów z aplikacji, udostępni nagranie z całości 3-godzinnego spotkania. Zespół Artistic Mess spełnił nasze wysokie oczekiwania! Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy. Doceniamy profesjonalizm i doświadczenie wszystkich członków ekipy realizacyjnej, a także atmosferę, która nam towarzyszyła podczas nagrań. Z pewnością nie raz spotkamy się na planie ponownie"
Aleksandra Sulikowska-Bręk
Manager ds. Komunikacji Duda-Cars

Komentarz

Realizacje na żywo zawsze są wymagające i zarazem ekscytujące. Jest wiele elementów, które trzeba dokładnie sprawdzić, ponieważ awaria dowolnego z nich, może doprowadzić do przerwy w nadawaniu. A jak wiadomo, wejście live nie wybacza takich potknięć. Doskonale nam się pracowało z Duda Cars ponieważ całe wydarzenie było dokładnie zaplanowane, wymagania były jasno określone, ale też było duże pole na nasze pomysły i sugestie.

Zobacz inne nasze projekty

Webinary i szkolenia
Nagranie i zmontowanie Kursu świadomego projektowania UX!
Video
Webinar Duda Cars
Web design
Debiutanci '23
Branding
Tributo
Animacje
Blue Media - Pay Smartney
Video
Stary browar