Graphic Hub

Wizerunek Twojej marki, jak z obrazka

Branding

Co otrzymasz? Konsultacja strategiczna Logo: 3 różne warianty danego znaku Paleta kolorów Dopasowana typografia Dodatkowe elementy wizualne, np. wizytówki, projekty teczek, naklejek czy przykładowe posty na social media. Wszystko zebrane w brandbook’u marki
Krok po kroku Brief Na początku zadamy Ci kilka pytań, które pomogą nam w poznaniu Ciebie i Twojej marki. Następnie ustalimy zakres i zasady współpracy, formę płatności i wyznaczymy datę rozpoczęcia prac. Research i strategia Omówimy strategię działania Twojego biznesu, którą określimy na podstawie naszych badań i Twoich odpowiedzi. Ustalimy docelową grupę odbiorców i przeanalizujemy konkurencję. Dzięki temu będziemy mogli stworzyć funkcjonalną i wyjątkową identyfikację wizualną marki. Stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej i przykładów jej wykorzystania Przygotujemy propozycje moodboardów, które po zatwierdzeniu zaczniemy wcielać w życie. Przygotujemy 3 projekty logo oraz elementy dopełniające key visual marki (kolory, typografia, elementy uzupełniające). Po zatwierdzeniu finalnego projektu, pokażemy Ci jak go wykorzystać na stronie www, w social mediach, czy prezentacji.

Projektowanie graficzne

Co możemy dla Ciebie zrobić? Konsultacja strategiczna Grafiki i infografiki, do wykorzystania na kanałach social media Materiały promocyjne marki (w zależności od potrzeb) – prezentacje, ulotki, banery, zaproszenia, katalogi/foldery, plakaty, teczki itd. Odpowiednio przygotowane pliki do druku i/lub internetu
Krok po kroku Brief Zaczynamy od rozmowy. Chcemy, jak najlepiej poznać Twoją markę i oczekiwania. Następnie omawiamy zakres i zasady współpracy. Rozmawiamy o płatnościach i planujemy prace. Research i strategia Zabieramy się do pracy! Tworzymy strategię, ustalamy docelową grupę odbiorców i analizujemy konkurencję. Takie rozpoznanie pozwala nam zaprojektować wyjątkowe i odpowiednio dostosowane do specyfiki marki materiały wizualne. Współpraca długofalowa Ile potrwa nasza współpraca? To Ty o tym decydujesz! Możemy działać razem nad pojedynczym projektem, ale możemy też nawiązać długofalową współpracę na elastycznych warunkach.

Web design

Co możemy dla Ciebie zrobić? Budowa nowej strony – projekt i wdrożenie Redesign strony – projekt i wdrożenie Kompleksowa pomoc i utrzymanie
Krok po kroku Brief Porozmawiajmy! Na początku zadamy Ci kilka pytań, które pomogą nam w poznaniu Ciebie i Twojej marki. Omówimy płatności i wyznaczymy datę rozpoczęcia prac. UX research Omówimy strategię działania w zależności od Twoich potrzeb. Ustalimy docelową grupę odbiorców i przeanalizujemy konkurencję. Zasugerujemy ile podstron potrzebujesz, tworząc site mapę i wyznaczymy, jakie treści mają się znaleźć na poszczególnej z nich. W przypadku redesignu czyli odświeżenia witryny, sprawdzimy co możemy poprawić i zaproponujemy nowe rozwiązania. Dzięki temu będziemy mogli stworzyć stronę na miarę potrzeb Twojej marki. Projekt strony internetowej Po zebraniu wszystkich potrzebnych danych, zabieramy się do projektowania. Przygotujemy 2 propozycje wyglądu strony i prosimy Cię o wybranie, który najbardziej odpowiada Twojej marce. Jeżeli masz materiały wizualne to świetna wiadomość! Jednak jeśli nimi nie dysponujesz, tym też możemy się zająć. Przygotujemy zdjęcia, video i napiszemy teksty na stronę. Wdrożenie Skończoną makietę przekazujemy do wdrożenia. Developer robi to z dbałością o wydajność witryny i sprawdza czy będzie się poprawnie wyświetlać na różnych urządzeniach: komputer, tablet, mobile. Dalsza współpraca Możemy zająć się bieżącym utrzymaniem i opieką nad serwisem, a także pomóc w działaniach reklamowych i promocyjnych marki.

Porozmawiajmy o wspólnym projekcie

  Akceptuję Politykę prywatności Artistic Mess *
  * Pole obowiązkowe

  Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

  Photo Hub

  Audio Hub

  Videomarketing Hub

  Co o nas mówią?

  Duda-Cars

  W Duda-Cars stawiamy na nowoczesne formy komunikacji. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu live'ów za pomocą kanałów mediów społecznościowych, natomiast stream prezentacji kadry zarządzającej ze studio, za pomocą Teams, był dla nas nowością. Poszukiwaliśmy realizatora, który kompleksowo przeprowadzi nas przez proces: zadba o niezbędne zaplecze technologiczne, jakość obrazu i dźwięku, przygotuje animacje i umożliwi wyświetlenie dodatkowych materiałów z aplikacji, udostępni nagranie z całości 3-godzinnego spotkania. Zespół Artistic Mess spełnił nasze wysokie oczekiwania! Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy. Doceniamy profesjonalizm i doświadczenie wszystkich członków ekipy realizacyjnej, a także atmosferę, która nam towarzyszyła podczas nagrań. Z pewnością nie raz spotkamy się na planie ponownie

  Aleksandra Sulikowska-Bręk
  Manager ds. Komunikacji Duda-Cars
  Jakub Kanarek

  Decydując się na współpracę z Artistic Mess możecie liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę oraz głowy pełne ciekawych pomysłów. Wspólnie zrealizowaliśmy kilka filmów reklamowych dotyczących naszej firmy i na pewno sięgniemy po więcej w przyszłości.

  Nie potrzeba wielkiego briefu, aby uzyskać dobrze trafione koncepcje na cały klip oraz na pojedyncze ujęcia - w trakcie realizacji okazuje się szybko, że "o to właśnie chodziło, tylko nie wiedzieliśmy jak to opisać".

  Przy okazji filmów dostaliśmy też profesjonalne zdjęcia, które służą nam codziennie w ofertowaniu naszych produktów. Polecam!

  Jakub Kanarek
  dyrektor sprzedaży międzynarodowej w Strassmayr
  Błażej Bogdziewicz

  Stała współpraca związana z tworzeniem contentu wideo buduje wizerunek firmy dostępnej, przyjaznej klientowi. Buduje zaufanie.

  W tak skomplikowanej i niszowej usłudze/branży jak nasza (produktu inwestycyjne dla zamożnych), materiały wideo okazały się kluczowym aspektem dotarcia do nowych klientów. Z jednej strony pozwalają budować zaufanie do osób zarządzających środkami klientów w Caspar Asset Management (pokazują ich „ludzką twarz"), z drugiej natomiast tłumaczyć trudne zagadnienia dotyczące inwestowania w przystępny sposób.

  Z materiałów wideo korzystają zarówno użytkownicy internetowi jak i nasz dział sprzedaży podczas spotkań z klientami lub po ich zakończeniu - wykorzystują materiały wideo o charakterze edukacyjnym tak aby rozjaśnić zagadnienia związane z inwestowaniem.

  Błażej Bogdziewicz
  Caspar Asset Management
  Kryminatorium

  Szybka i profesjonalna robota. Nowa strona internetowa podcastu prezentuje się świetnie i działa bez zastrzeżeń. Polecam!

  Marcin Myszka
  Kryminatorium