Video marketing Hub

Twoja marka na ekranie

Filmy

Co otrzymasz? Scenariusz stworzony od zera, nasze pomysły i inspiracje Nagrania na lądzie, ale także z powietrza (dron) Możliwość wzbogacenia obrazu o animacje Trzy serie poprawek Konsultacje i wskazówki na temat wykorzystania video w marketingu Możliwość przeformatowania video, aby mogło zostać wykorzystane na różnych kanałach (Uprzedź nas o tym!)
Krok po kroku Preprodukcja Wspólnie ustalamy cele oraz rozmawiam o tym, jak powinien wyglądać film, aby je zrealizować. Zapoznajemy się ze scenariuszem bądź przygotowujemy pomysły i inspiracje na skrypt. Na tym etapie otrzymujesz też wycenę produkcji. Scenariusz Ustalamy ostateczną wersję scenariusza, termin i lokalizację nagrań. Produkcja Realizujemy nagrania według wcześniej ustalonego planu. Postprodukcja Porządkujemy nagrania, wykonujemy montaż obrazu i dźwięku, korekcję kolorów oraz dodajemy potrzebne animacje. Następnie gotowe video trafia do Ciebie. Dalsze działania
 • Marketingowa obsługa video – przygotujemy strategię jego rozpowszechniania
 • Możliwość przeformatowania video, aby mogło zostać wykorzystane na różnych kanałach (Uprzedź nas o tym!)
 • Recykling treści – możemy z gotowego video zmontować więcej filmów lub przerobić wypowiedzi na podcast

Animacje 2D

Co otrzymasz? Animację 2D Profesjonalną obróbkę dźwiękową i sound design Możliwość skorzystania z usług profesjonalnego lektora, również w zagranicznych językach Możliwość trzech serii poprawek Konsultacje i wskazówki na temat wykorzystania animacji/video w marketingu Możliwość dostosowania animacji do odpowiednich kanałów social media (daj nam znać wcześniej!)
Krok po kroku Preprodukcja Zapoznajemy się lub przygotowujemy brief. Ustalamy jak animacja powinna wyglądać i z jakich elementów się składać. Decydujemy o wycenie i terminie realizacji. Realizacja nagrania lektorskiego (jeżeli jest wymagany): Przesyłamy propozycję głosów lektorskich do akceptacji. Wspólnie ustalamy finalny tekst dla lektora i realizujemy nagrania. Produkcja elementów graficznych Grafik tworzy niezbędne elementy graficzne do wprowadzenia w ruch. Przesyłamy je do akceptacji razem ze wstępnym planem ułożenia w animacji. Produkcja animacji Motion designer wprawia elementy graficzne w ruch i tworzy właściwą animację. Postprodukcja dźwiękowa Animacja trafia do sound designera, który udźwiękawia animację, dodaje muzykę bądź tworzy oryginalny podkład i odpowiednio osadza lektora, a także miksuje i finalizuje całość. Finalne złożenie animacji Montażysta łączy wszystkie elementy i eksportuje gotową animację w odpowiednim formacie. Możliwe dalsze działania
 • Marketingowa obsługa animacji – przygotujemy strategię jej rozpowszechniania
 • Recykling treści – możemy z gotowej animacji zmontować więcej krótszych materiałów

Webinary i
szkolenia

Co otrzymasz? Konsultacje i wskazówki na temat wykorzystania video i streamingu w marketingu Obsługę video podczas webinaru, konferencji online, szkolenia, bądź eventu Możliwość jednoczesnego streamowania i nagrania wydarzenia wraz z montażem do późniejszej publikacji Możliwość wykonania fotografii, aby stworzyć jak najwięcej contentu podczas wydarzenia
Krok po kroku Preprodukcja Ustalamy cele oraz to jak webinar/streaming/event ma wyglądać w warstwie audiowizualnej. Zapoznajemy się z briefem lub pomagamy go stworzyć z myślą o Twoich wymaganiach. Dostarczamy pomysły i inspiracje. Przygotowujemy wycenę, a następnie ustalamy termin i lokalizację* wydarzenia. *Przed wydarzeniem warto zrobić rekonesans lokalizacji, aby móc sprawdzić warunki techniczne i dopasować sprzęt. Dzień produkcyjny Realizujemy webinar/streaming/obsługę video live z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu video i audio. Ewentualna postprodukcja Segregujemy i porządkujemy ujęcia, wykonujemy montaż materiału, postprodukujemy dźwięk, dodajemy licencjonowaną muzykę. Dostarczamy finalny produkt audiowizualny dostosowany do docelowej platformy publikacji. Możliwe dalsze działania
 • Zajmujemy się marketingową obsługą produkcji w social mediach.
 • Recykling treści – możemy z gotowego materiału stworzyć inne produkty audiowizualne, tylko daj nam znać, czego potrzebujesz.

Dron

Co otrzymasz? Nagrania z lotu ptaka pięknych krajobrazów, budynków, przestrzeni – z góry widać więcej! Możliwość pracy z licencjonowanym i doświadczonym pilotem, z zachowaniem wszystkich elementów bezpieczeństwa.
Krok po kroku Preprodukcja Ustalamy czego potrzebujesz, omawiamy inspiracje i przygotowujemy scenariusz. Na tym etapie otrzymujesz też wycenę. Produkcja Realizujemy nagrania według wcześniej ustalonego planu. Wszystkie loty muszą odbyć się w ustalonych terminach i miejscach, i muszą zostać zarejestrowane. Postprodukcja Po uporządkowaniu nagrań, przesyłamy WYSELEKCJONOWANĄ surówkę (ale bez montażu). Liczba ujęć w zależności od zamówienia.

Szkolenie z podstaw pracy z video

Co otrzymasz?
Konsultacje i wskazówki dotyczące pracy z video na poziomie podstawowym
Informacje i wiedza, która będzie dostosowana do twoich potrzeb
Wiedza teoretyczna i praktyczna na temat podstaw nagrywania materiału filmowego
Wiedza teoretyczna i praktyczna na temat podstaw postprodukcji filmów
Wskazówki pod kątem podstawowego i niedrogiego sprzętu nagrywającego oraz darmowego oprogramowania do obróbki video
Wskazówki dotyczące profesjonalnego sprzętu i oprogramowania do obróbki video i rozwijania swoich umiejętności oraz wiedzy w tym zakresie

 

Krok po kroku

Wywiad wstępny
Rozmawiamy o tym pod kątem jakich projektów będziesz chciał/a rozwinąć swoje umiejętności w zakresie pracy z video, tak aby jak najefektywniej przygotować szkolenie i wykorzystać Twój i nasz czas. Przygotowujemy wycenę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ustalamy niezbędne terminy, wszystko akceptujesz i działamy 🙂


Szkolenie / warsztaty
Po odpowiednim wywiadzie przygotowujemy całość skrojoną na Twoją miarę i rozpoczynamy działania! W zależności od potrzeb mogą to być 1-dniowe lub 2-dniowe warsztaty u nas w siedzibie lub w terenie jeżeli będą takie potrzeby.

 

Możliwe dalsze działania

 • Warsztaty/szkolenia z konkretnych tematów filmowych – skontaktuj się!
 • Warsztaty/szkolenia z produkcji filmowej – skontaktuj się!
 • Dalsza współpraca na polu dźwiękowym
 • Dalsza współpraca na polu graficznym
 • Dalsza współpraca na polu fotograficznym
 

Orientacyjne stawki

 • To są orientacyjne stawki, które mogą dać pogląd na rząd wielkości. W zależności od skomplikowania projektu i konkretnych wymagań, mogą się różnić. Wszystko do dogadania 🙂
 • Wywiad wstępny – gratis
 • Warsztaty / szkolenie – 1000 zł / dzień
 • Idywidualne szkolenia video z wybranych tematów – do ustalenia (wstępnie 150 zł/h)Postprodukcja – 150 zł/h
 • Możliwa współpraca na polu dźwiękowym, graficznym, fotograficznym – do ustalenia

Porozmawiajmy o wspólnym projekcie

  Akceptuję Politykę prywatności Artistic Mess *
  * Pole obowiązkowe

  Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

  Audio Hub

  Photo Hub

  Graphic Hub

  Poznaj nasze projekty

  Webinary i szkolenia
  Nagranie i zmontowanie Kursu świadomego projektowania UX!
  Video
  Webinar Duda Cars
  Web design
  Debiutanci '23
  Branding
  Tributo
  Animacje
  Blue Media - Pay Smartney
  Video
  Stary browar

  Co o nas mówią?

  Duda-Cars

  W Duda-Cars stawiamy na nowoczesne formy komunikacji. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu live'ów za pomocą kanałów mediów społecznościowych, natomiast stream prezentacji kadry zarządzającej ze studio, za pomocą Teams, był dla nas nowością. Poszukiwaliśmy realizatora, który kompleksowo przeprowadzi nas przez proces: zadba o niezbędne zaplecze technologiczne, jakość obrazu i dźwięku, przygotuje animacje i umożliwi wyświetlenie dodatkowych materiałów z aplikacji, udostępni nagranie z całości 3-godzinnego spotkania. Zespół Artistic Mess spełnił nasze wysokie oczekiwania! Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy. Doceniamy profesjonalizm i doświadczenie wszystkich członków ekipy realizacyjnej, a także atmosferę, która nam towarzyszyła podczas nagrań. Z pewnością nie raz spotkamy się na planie ponownie

  Aleksandra Sulikowska-Bręk
  Manager ds. Komunikacji Duda-Cars
  Jakub Kanarek

  Decydując się na współpracę z Artistic Mess możecie liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę oraz głowy pełne ciekawych pomysłów. Wspólnie zrealizowaliśmy kilka filmów reklamowych dotyczących naszej firmy i na pewno sięgniemy po więcej w przyszłości.

  Nie potrzeba wielkiego briefu, aby uzyskać dobrze trafione koncepcje na cały klip oraz na pojedyncze ujęcia - w trakcie realizacji okazuje się szybko, że "o to właśnie chodziło, tylko nie wiedzieliśmy jak to opisać".

  Przy okazji filmów dostaliśmy też profesjonalne zdjęcia, które służą nam codziennie w ofertowaniu naszych produktów. Polecam!

  Jakub Kanarek
  dyrektor sprzedaży międzynarodowej w Strassmayr
  Błażej Bogdziewicz

  Stała współpraca związana z tworzeniem contentu wideo buduje wizerunek firmy dostępnej, przyjaznej klientowi. Buduje zaufanie.

  W tak skomplikowanej i niszowej usłudze/branży jak nasza (produktu inwestycyjne dla zamożnych), materiały wideo okazały się kluczowym aspektem dotarcia do nowych klientów. Z jednej strony pozwalają budować zaufanie do osób zarządzających środkami klientów w Caspar Asset Management (pokazują ich „ludzką twarz"), z drugiej natomiast tłumaczyć trudne zagadnienia dotyczące inwestowania w przystępny sposób.

  Z materiałów wideo korzystają zarówno użytkownicy internetowi jak i nasz dział sprzedaży podczas spotkań z klientami lub po ich zakończeniu - wykorzystują materiały wideo o charakterze edukacyjnym tak aby rozjaśnić zagadnienia związane z inwestowaniem.

  Błażej Bogdziewicz
  Caspar Asset Management
  Kryminatorium

  Szybka i profesjonalna robota. Nowa strona internetowa podcastu prezentuje się świetnie i działa bez zastrzeżeń. Polecam!

  Marcin Myszka
  Kryminatorium