O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją (bardzo!) kreatywną. Zajmujemy się kompleksową obsługą audiowizualną. Zrealizujemy dla Twojej marki sesje zdjęciowe, filmy promocyjne, wizerunkowe i animacje. Zaprojektujemy branding i stworzymy grafiki. Możemy przygotować webinar, zorganizować szkolenie lub warsztaty. Powiedz nam czego potrzebujesz!

Wszystko zaczeło się od marzenia...

“- Będziemy mieli kiedyś biuro na Islandii?
– A co będziemy tam robić?
– To co potrafimy najlepiej: filmy i zdjęcia.”

…i mamy nadzieję, że to tylko kwestia czasu, aż się spełni. Póki co wiemy, że nasza kreatywna praca, z której czerpiemy przyjemność, to tak naprawdę droga do niesamowitych podróży i przygód.


Poznaliśmy się na uniwersytecie, w studenckim programie Kurier Akademicki, gdzie szkoliliśmy się w zakresie nagrywania i postprodukcji obrazu oraz dźwięku. Ta historia ma po drodze wiele ważnych i wspaniałych doświadczeń, które rozwinęły (i nadal rozwijają!) nasz warsztat i umiejętności. Rozwijają również Artistic Mess. Dzisiaj to kilkunastoosobowy zespół, złożony z osób, które w pracy mogą realizować swoje pasje. Nigdy nie nazwiesz nas korporacją, stawiamy na indywidualne podejście i wspólną burzę mózgów!

Dlaczego warto z nami pracować?

Zajmujemy się nie tylko tworzeniem materiałów audiowizualnych, ale także marketingiem. Wiemy, jak te dwie dziedziny są ze sobą połączone, a co za tym idzie potrafimy przeanalizować i doradzić najbardziej korzystne opcje.

 

Działamy w ramach grupy. Poza naszym zespołem, możesz też skorzystać z kompetencji zaprzyjaźnionych firm z zakresu digital marketingu i user experience.

 

Łączymy artystyczne zacięcie z pro biznesowym podejściem do współpracy.

Nie pracujemy sami!

Działania eCommerce Team i Magic Developers uzupełniają zakres naszych kompetencji o usługi związane z digital marketingiem oraz szeroko rozumianym user experience.
artistic-mess-magic-developers-logo
artistic-mess-ecommerce-team-logo-4

Team

Tomek Kaczmarek

Członek zarządu
#Strategia #Analityka #Wideo #Foto

Pasjonuję się fotografią, górskimi wędrówkami i lubię spędzać czas blisko natury. W Artistic Mess odpowiadam za strategię działań dla klientów, analitykę i szeroko rozumiane „marketingowe spojrzenie”.

Dawid Kujawa

Członek zarządu
#Audio #Wideo #Postprodukcja

Pasja? Wszystko, co związane z dźwiękiem i audiowizualnością. Po godzinach praktykuję sound design i dzielę się z ludźmi muzyką. W Artistic Mess odpowiadam za produkcje audiowizualne: kwestie techniczne, operatorskie, montaż, realizacja dźwięku, sound design.

Mateusz Komorowski

#Grafika #Postprodukcja
Jestem gitarzystą i miłośnikiem koszykówki, głównie NBA. W Artistic Mess zajmuję się grafiką, gdzie mogę wykorzystać swoje umiejętności artystyczne, aby tworzyć projektowe rozwiązania na wysokim poziomie.

Aleksandra Jewuła

#Grafika #Web design
Moją pasją są sztuki wizualne, tworzę fotografię artystyczną, edytoriale modowe, filmy eksperymentalne i wiele innych. W Artistic Mess zajmuję się projektowaniem stron internetowym oraz grafik.
Adam Zemler
#Wideo #Foto
Uwielbiam dobrą kawusię, pyszne jedzenie i Formułę 1. Relaksuje mnie bieganie, łapanie tanich lotów i pieski. W Artistic Mess tworzę wideo w prawie każdej postaci: montaż, nagrania, animacje – you name it!

Porozmawiajmy o wspólnym projekcie

    Akceptuję Politykę prywatności Artistic Mess *
    * Pole obowiązkowe