Debiutanci ’23

Wyzwanie
Zaprojektowanie i wdrożenie landing page do pobrania raportu "Debiutanci '23" - portretu Polek i Polaków, którzy jesienią 2023 r. będą mogli po raz pierwszy wziąć udział w wyborach.
Klient
Profeina
Czas
Lipiec 2023
Rozwiązanie
Stanęliśmy przed niezwykle przyjemnym wyzwaniem, ponieważ promowany raport jest cennym i ciekawym podsumowaniem badania przeprowadzonego wśród najmłodszych wyborców. Pokazuje ich obawy, wartości jakimi się kierują, ale także stara się obrazować przyczyny takiego stanu rzeczy. Naszym zdaniem było stworzenie strony, która w sposób "zajawkowy" będzie prezentowała wyniki tego raportu i zachęci do pobrania całej publikacji.

Komentarz

Pokolenie Z nie pamięta innej polityki niż Platforma Obywatelska oraz Prawo i Sprawiedliwość, boleśnie doświadczyła skutków globalnej pandemii COVID-19 (nauka zdalna, ograniczone możliwości kontaktu) oraz wychowuje się w świecie, w którym na każdym kroku mówi się o ekologicznej katastrofie. „Zetki” od urodzenia są otoczone technologią oraz internetem i w takiej rzeczywistości dorastały. To przekłada się na przekonania i wartości, jakimi się kierują w życiu. Doskonale obrazuje to raport przygotowany przez Profeinę, Lata Dwudzieste oraz Clean Air Fund. Bardzo się cieszę, że dołożyliśmy małą cegiełkę do spopularyzowania tej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

Webinary i szkolenia
Nagranie i zmontowanie Kursu świadomego projektowania UX!
Video
Webinar Duda Cars
Web design
Debiutanci '23
Branding
Tributo
Animacje
Blue Media - Pay Smartney
Video
Stary browar