Kryminatorium

Wyzwanie
Zaprojektowanie i zbudowanie strony www, która będzie profesjonalną wizytówką podcastu Marcina Myszki.
Klient
To podcast o tematyce true crime założony przez Marcina Myszkę w 2018 roku. Od tego czasu opublikowane materiały, łącznie na wszystkich platformach, zanotowały już ponad 130 milionów odsłon. Odcinki specjalne pojawiły się także na antenie radia RMF FM i w aplikacji Empik Go. Każdy odcinek to inna sprawa kryminalna, opatrzona narracją autora projektu. Dzięki niemu poznacie przerażające historie z całego świata, o których mówiły media, ale też sprawy, które po raz pierwszy ujrzą światło dzienne. 
Czas
Marzec 2023
Rozwiązanie
Bazując na inspiracjach przesłanych przez Marcina, zaprojektowaliśmy od zera szablon jego nowej strony. Teraz jest dopasowana do wizerunku, jaki Myszka konsekwentnie buduje już od kilku lat. Witryna jest bardzo prosta i czytelna w warstwie treści. Zawiera wszystkie niezbędne informacje, które udowadniają, że Marcin jest najlepszy 🙂 Chcieliśmy także ułatwić użytkownikom odsłuch podcastu, zamieszczając linki do serwisów i kontakt z Marcinem za pomocą formularza.
Opinia klienta
"Szybka i profesjonalna robota. Nowa strona internetowa podcastu prezentuje się świetnie i działa bez zastrzeżeń. Polecam!"
Marcin Myszka, Kryminatorium

Komentarz

To już kolejna strona, którą mieliśmy przyjemność zaprojektować dla Marcina. Oczywiście zajęliśmy się też jej wdrożeniem. Uważamy tę współpracę za niezwykle ciekawą, bo Marcin wie, czego potrzebuje i jasno komunikuje swoje cele, a mimo to zostawia nam duże pole do kreatywnego działania. W ten sposób powstają świetne projekty, takie jak nowe Kryminatorium.

Zobacz inne nasze projekty

Webinary i szkolenia
Nagranie i zmontowanie Kursu świadomego projektowania UX!
Video
Webinar Duda Cars
Web design
Debiutanci '23
Branding
Tributo
Animacje
Blue Media - Pay Smartney
Video
Stary browar