Układamy dźwięki i obrazy w komunikację

Poznaj Artistic Mess

Jesteśmy agencją (bardzo!) kreatywną. Zajmujemy się kompleksową obsługą audiowizualną. Zrealizujemy dla Twojej marki sesje zdjęciowe, filmy promocyjne, wizerunkowe i animacje. Zaprojektujemy branding i stworzymy grafiki. Możemy przygotować webinar, zorganizować szkolenie lub warsztaty. Powiedz nam czego potrzebujesz!

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić?

/01

Filmy

Podstawą naszej oferty jest produkcja treści wideo, w tym filmów wizerunkowych i promocyjnych, wywiadów oraz nagrań z drona.

/02

Animacje 2D

Przygotowujemy animacje 2D z udźwiękowieniem i przygotowaniem plików pod konkretne media. Animacje mogą mieć dowolny charakter np. informacyjny lub rozrywkowy.

/03

Webinary i szkolenia

Realizujemy webinary, konferencje online i szkolenia. Dbamy o aspekty techniczne, aby jakość była na najwyższym poziomie.

Video marketing Hub

/01

Branding

Przygotujemy brandbook i key visual Twojej marki. Wspólnie zadbamy o spójną identyfikację – od dokumentów, przez stronę www aż po materiały audiowizualne.

Graphic Hub

/02

Projektowanie graficzne

Budowanie wizerunku marki to złożony proces, który obejmuje też działania z zakresu digital marketingu. Przygotujemy materiały graficzne, które pomogą Twojej firmie wyróżnić się w sieci.

/03

Web design

Przygotujemy oryginalną i dopasowaną do branży stronę, która będzie wizytówką Twojej firmy. Z nami wyróżnisz się na tle konkurencji.

Photo Hub

/01

Sesje wizerunkowe

Chcesz przedstawić swój zespół? Zrób to obrazem! Zorganizujemy dla Was sesję, podczas której każdy będzie miał swoje 5 minut.

/02

Sesje produktowe

Niech Twoi klienci zobaczą oferowane produkty z najlepszej strony. Zrealizujemy sesję, w której skupimy się na pokazaniu wszystkich ich zalet.

Porozmawiajmy o wspólnym projekcie

  Akceptuję Politykę prywatności Artistic Mess *
  * Pole obowiązkowe

  Poznaj nasze projekty

  Webinary i szkolenia
  Nagranie i zmontowanie Kursu świadomego projektowania UX!
  Video
  Webinar Duda Cars
  Web design
  Debiutanci '23
  Branding
  Tributo
  Animacje
  Blue Media - Pay Smartney
  Video
  Stary browar

  Co o nas mówią?

  Duda-Cars

  W Duda-Cars stawiamy na nowoczesne formy komunikacji. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu live'ów za pomocą kanałów mediów społecznościowych, natomiast stream prezentacji kadry zarządzającej ze studio, za pomocą Teams, był dla nas nowością. Poszukiwaliśmy realizatora, który kompleksowo przeprowadzi nas przez proces: zadba o niezbędne zaplecze technologiczne, jakość obrazu i dźwięku, przygotuje animacje i umożliwi wyświetlenie dodatkowych materiałów z aplikacji, udostępni nagranie z całości 3-godzinnego spotkania. Zespół Artistic Mess spełnił nasze wysokie oczekiwania! Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy. Doceniamy profesjonalizm i doświadczenie wszystkich członków ekipy realizacyjnej, a także atmosferę, która nam towarzyszyła podczas nagrań. Z pewnością nie raz spotkamy się na planie ponownie

  Aleksandra Sulikowska-Bręk
  Manager ds. Komunikacji Duda-Cars
  Jakub Kanarek

  Decydując się na współpracę z Artistic Mess możecie liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę oraz głowy pełne ciekawych pomysłów. Wspólnie zrealizowaliśmy kilka filmów reklamowych dotyczących naszej firmy i na pewno sięgniemy po więcej w przyszłości.

  Nie potrzeba wielkiego briefu, aby uzyskać dobrze trafione koncepcje na cały klip oraz na pojedyncze ujęcia - w trakcie realizacji okazuje się szybko, że "o to właśnie chodziło, tylko nie wiedzieliśmy jak to opisać".

  Przy okazji filmów dostaliśmy też profesjonalne zdjęcia, które służą nam codziennie w ofertowaniu naszych produktów. Polecam!

  Jakub Kanarek
  dyrektor sprzedaży międzynarodowej w Strassmayr
  Błażej Bogdziewicz

  Stała współpraca związana z tworzeniem contentu wideo buduje wizerunek firmy dostępnej, przyjaznej klientowi. Buduje zaufanie.

  W tak skomplikowanej i niszowej usłudze/branży jak nasza (produktu inwestycyjne dla zamożnych), materiały wideo okazały się kluczowym aspektem dotarcia do nowych klientów. Z jednej strony pozwalają budować zaufanie do osób zarządzających środkami klientów w Caspar Asset Management (pokazują ich „ludzką twarz"), z drugiej natomiast tłumaczyć trudne zagadnienia dotyczące inwestowania w przystępny sposób.

  Z materiałów wideo korzystają zarówno użytkownicy internetowi jak i nasz dział sprzedaży podczas spotkań z klientami lub po ich zakończeniu - wykorzystują materiały wideo o charakterze edukacyjnym tak aby rozjaśnić zagadnienia związane z inwestowaniem.

  Błażej Bogdziewicz
  Caspar Asset Management
  Kryminatorium

  Szybka i profesjonalna robota. Nowa strona internetowa podcastu prezentuje się świetnie i działa bez zastrzeżeń. Polecam!

  Marcin Myszka
  Kryminatorium

  Sprawdź co słychać w branży

  Audio