Smartmedics

Wyzwanie
Stworzenie strony internetowej dla polskiego start-up’u, który pracuje nad rozwojem przenośnego, zintegrowanego z aplikacją mobilną sprzętu do badania EKG.
Klient
The Smartmedics ECG System to polski start-up, którego twórcy zajmują się rozwojem przenośnego, zintegrowanego z aplikacją mobilną sprzętu do badania EKG. Produkt może być używany w szpitalach, w ośrodkach i placówkach klinicznych, a także samodzielnie przez pacjentów w domu.
Czas
Styczeń 2023
Rozwiązanie
Zaprojektowaliśmy serwis od 0. Zaczęliśmy od spotkania z klientem i rozpoznania jego potrzeb. Otrzymaliśmy treści, które miały się pojawić na stronie oraz inspiracje, jak projekt miałby wyglądać. Ustaliliśmy struktury informacji, które następnie przełożyliśmy na makietę graficzną i… wdrożyliśmy całość.

Komentarz

Przy tym projekcie zaopiekowaliśmy się klientem kompleksowo. Pomogliśmy wypracować treść, jej ułożenie na stronie, a następnie opracowaliśmy grafikę. Na końcu koordynowaliśmy wdrożenie, którym zajęła się firma z naszej grupy: Magic Developers. W ten sposób powstał przejrzysty i intuicyjny serwis, który w naszej ocenie bardzo dobrze spełnia swoją informacyjną rolę. Strona działa szybko zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Zobacz inne nasze projekty

Webinary i szkolenia
Nagranie i zmontowanie Kursu świadomego projektowania UX!
Video
Webinar Duda Cars
Web design
Debiutanci '23
Branding
Tributo
Animacje
Blue Media - Pay Smartney
Video
Stary browar